Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Fungování školy od 24. května - úplný konec distanční výuky

Fungování školy od 24. května - úplný konec distanční výukyVážení žáci, rodiče, zákonní zástupci,
od 24.5. 2021 začíná běžné vyučování v MOUSŠ  - teorie i praxe s osobní přítomností za dodržování hygienických nařízení, ke kterým patří i testování žáků.
Testovat budeme VŽDY v pondělí v 7.45...tedy, aby mohla začít první vyučovací hodina v řádném čase. Žáci, kteří nestihnout přijít do třídy na tento určený čas, přijdou se testovat do ředitelny, aby nenarušovali výuku ostatním žákům. V případě odmítnutí testování, žák tuto skutečnost oznámí třídnímu učiteli, omlouvá se dle školního řádu. Škola nemá povinnost tyto žáky vzdělávat. Záleží na domluvě s konkrétními učiteli. Rozvrh vyučovacích hodin je stále stejný a platný. Z hygienických důvodů bude ještě zavřen bufet. Dbejte prosím na dostatek jídla a pití s sebou, aby žáci neodcházeli nakupovat. Škola bude z bezpečnostních důvodů otevřená pouze o velké přestávce ve 12.20
Testovat se nemusí žáci, kteří během uplynulých 90 dnů Covid prodělali (prokáží potvrzením od lékaře), jsou-li očkováni nebo mají PCR test, ne starší sedmi dnů. Ve škole testujeme testy Lepu a Sejoy. V případě, že máte k těmto výhrady, mohou si žáci přinést vlastní certifikovaný a uznatelný  test a testovat se přímo před učitelem ve třídě. Testy přinesené z domova, již "hotové" nelze z pochopitelných důvodů uznat. Samozřejmostí je respirátor FFP2.
 
Budeme se těšit. 
Vedení školy a pedagogický sbor