Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Učitelé > Teoretická výuka

Teoretická výuka

Představení některých učitelů

w-Zita.jpg 

MgA. Zita Miklošová

 

Telefon do sborovny: 720 030 970

Učitelé teoretických předmětů

 

Mgr. Cardová Kateřina cardova@mouss.cz car
PhDr. Duffková Jarmila duffkova@mouss.cz Duf
Bc. Faltis Tadeáš faltis@mouss.cz Fal
Bc. Hodbod Oliver hodbod@mouss.cz Hod
 Chudomelová Jana chudomelova@mouss.cz Chu
Ing. Jůza Jaromír juza@mouss.cz Jůz
Bc. Kichererová Věra kichererova@mouss.cz Kch
Bc. Koblížková Iva koblizkova@mouss.cz Kob
PhDr. Kornecká Hana kornecka@mouss.cz Kor
MgA. Kudrnáč Filip kudrnac@mouss.cz Kud
Mgr. Leličová Marie lelicova@mouss.cz Lel
Bc. Lychman Illia lychman@mouss.cz Lych
Mgr. Maasarani  Martina maasarani@mouss.cz Mas
MgA. Miklošová Zita miklosova@mouss.cz Mik
 Novotná Michaela novotna@mouss.cz Nov
Mgr. Sedláčková Ladislava sedlackova@mouss.cz Sed
Ing. Schwarczová Dita schwarczova@mouss.cz Sch
Ing. Sladký Ivo sladky@mouss.cz Sla
Bc. Sochor Jakub sochor@mouss.cz Sch
Ing. Šereda Antonín sereda@mouss.cz Šer
Ing. Štěpnička Ladislav stepnicka@mouss.cz Ště
Mgr. Valentovičová Simona valentovicova@mouss.cz Val
Mgr. Vaněčková Yvette vaneckova@mouss.cz Van
Bc. Vlk Ondřej vlk@mouss.cz vlk
Mgr. Vozný Martin vozny@mouss.cz Voz
Mgr. Bc. Zajícová Marie zajicova@mouss.cz Zaj
 Zdeňková Irena zdenkova@mouss.cz Zde
Bc. Žampachová Martina  zampachova@mouss.cz Žam


Asistentky pro žáky s OMJ (odlišným mateřským jazykem)
  

Jana Roulová           roulova@mouss.cz
Lidia Kryshtal           kryshtal@mouss.cz
Na obě asistentky se mohou obracet žáci i rodiče v případě, že potřebují pomoci s učivem, pomůckami, s potřebami  metodické pomoci, psychické podpory apod.