Úvod > O škole > Akce školy > Projektový den o 17. listopadu

Projektový den o 17. listopadu

Ve středu 16. listopadu proběhl ve škole projektový den na téma 17. listopad (v rámci Výzvy 054, projektu CZ.07.468/0.0/0.0/19_071/0001998).

Projektového dne se zúčastnili žáci prvních až třetích ročníků učňovských oborů. O týden později, 23. listopadu, proběhl projektový den se stejnou náplní, jen pro žáky opačného týdne.

Náplň projektového dne

Žáci shlédli dokumentární film o 17. listopadu, následovala diskuse s historičkou Mgr. Danielou Bartákovou, M. A., PhD. z Masarykova ústavu a archivu Akademie věd ČR.
Soutěž mezi třídami spočívala v následujících úkolech:
  • dobový oděv co nejvíce žáků třídy
  • vědomostní kvíz na základě shlédnutého dokumentu
  • prezentaci JAK TO BYLO - záleží na originalitě provedení, na faktech a na závěrečné prezentaci - prezentuje celá třída; tvorba plakátu.

Na vítěze čekala odměna v podobě pizzy.
Vedení i učitelé se také na akci dobře připravili a přišli dobově oblečeni.

Za realizaci patří dík realizačnímu týmu - Čadková, Vozný, Matoušková, Sedláčková

2022-11_akceSametovaRevoluce_plakat1.png      2022-11_akceSametovaRevoluce_plakat2.png

Fotografie z prvního termínu konání (16.11.)

Fotografie z druhého termínu konání (23.11.)