Úvod > O škole > Akce školy > Profesia days 2019

Profesia days 2019

Naši žáci reprezentovali naši školu na Profesia Days 2019. Fotografie z akce.

Ve dnech 23.-24.října 2019 se již podeváté v Praze konal festival Profesia Days. Návštěvníci festivalu měli možnost vidět stánky různých společností a firem, zúčastnit se workshopů, absolvovat kariérové poradenství či si poslechnout skvělé řečníky a v neposlední řade vidět žáky naší školy "v akci". Vybraní studenti jednotlivých oborů - kadeřník,  masér, vlásenkář a maskér, reprezentovali naši školu a návštěvníci festivalu tak mohli na vlastní kůži vyzkoušet talent a um našich studentů. Profesia days je událost zaměřená na pracovní a vzdělávací možnosti a již pravidelně se koná jak v Čechách, tak i na Slovensku. Děkujeme našim studentům za vzornou reprezentaci a jsme hrdí, že naše škola je jediná, která se festivalu Profesia Days účastní.