Úvod > O škole > Akce školy > For Beauty, Letňany

For Beauty, Letňany

V pátek 20. října navštívili vybrané třídy veletrh For Beauy v Letňanech a měli možnost inspirovat se novinkami ze světa kosmetiky.

Zpráva od vyučující odborného výcviku oboru Vlásenkář a maskér:

V pátek 20.10.2023 jsme vyrazili v rámci odborného výcviku se třídou II. VM na Veletrh kosmetiky a kadeřnictví FOR BEAUTY EXPO Letňany.

Žáci mohli vidět na veletrhu několik značek s kosmetikou, kadeřnictvím a nehtovou modeláží. Z make-upu například Make-up institut Prague, Beauty Store, EcoTools, Belazzi, Absolute Cosmetics, Ryor atd. Z nehtové modeláže například Enii Nails.

Na veletrhu měl proslov náš kolega a učitel Tomáš Arsov, který mluvil o komunikaci ve službách a na podium si pozval i naše žáky z nástavbového studia.

Žákyně veletrh velice bavil a koupili si spoustu věcí pro svůj obor.

Fotografie zde

2023-10-20_ForBeauty.jpg

Zpráva o návštěvě tříd oboru Kosmetické služby:

Dne 20.10.2023 se žáci prvního a druhého ročníku oboru kosmetické služby zúčastnili akce FOR BEAUTY. Jednalo se o kadeřnicko-kosmetický veletrh, kde žáci mohli navštívit stánky různých druhů kosmetických pomůcek, přípravků, materiálů a dalších potřeb. Celá akce započala kolem desáté hodiny dopoledne, kdy žáci v doprovodu učitelek odborného výcviku Michaely Novotné a Mgr. Nikoly Dařbujanové dorazili do Letňan. S žáky jsme se s kolegyní několikrát sešly, abychom jim poradily při výběru kosmetických produktů a celou akci zdokumentovaly. Žákyně I. KS byly nejvíce nadšené účastí známého kadeřníka Tomáše Arsova, který se s dívkami vyfotografoval a jehož stánek dívky navštívily. Žákyně II.KS navštívily stánek Moniky Bagárové a její kosmetické značky Rumia. Mnoho z nich si do svých kosmetických kufříků doplnilo do zásoby další pomůcky jako barvící špičky, špachtle, pilníky na nehty, pomerančová dřívka, štětce na barvení obočí, mističky na manikúru atd. Obě třídy I.KS a II.KS byly veletrhem nadšené.