Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Informace k výuce v Office Teams

Informace k výuce v Office TeamsMilí žáci, 
doufáme, že v týdnu duševního zdraví vám slouží i zdraví fyzické. 
My nezahálíme a připravujeme se na nadcházející týdny výuku v aplikaci Microsoft Teams. Výuka se do tohoto prostředí přesune od příštího týdne (6.4.2020). 
Vaší "žákovskou knížkou" nadále zůstává Škola online, takže přístup do ní určitě nezapomeňte!
 
Nyní máte šanci se v novém prostředí rozkoukat a podpořit nás tím, že se nám v jednotlivých předmětech (týmech) ozvete - zanecháte vzkaz, či splníte jednoduchý úkol, který tam pro vás bude (třeba) nachystaný.
V novém prostředí se můžete těšit na více "f2f" hodin - již to nebude jen o vypracování referátů ap., ale vyučující se s Vámi v zadanou hodinu spojí přes Teams na "hodinu". Kdo máte možnost, připravte si mikrofon a (v dokonalém případě) i webkameru :). Sledujte tedy i kalendář.
 
Systém přehledové tabulky úkolů se měnit nebude - každý týden ji naleznete na webu v pondělí a doplněnou ve středu o nové úkoly. I v tabulce naleznete termíny vaší výuky online.
 
Pro rychlý vhled "Jak na Teams" se podívejte na krátké instruktážní video. Způsob zápisu do předmětu jsme se Vám snažili co nejvíce usnadnit - do každého předmětu jste již přidáni (takže zápis do nich neřešíte a všechny své předměty vidíte pod záložkou Teams - pokud tomu tak není, kontaktujte emailem vyučujícího, který vás učí).
Pokud se stále do Office365 nedokážete přihlásit, pište email na adresu poesova@mouss.cz.
 
Shrňme si to - učiňte prosím následující:
  1. přihlaste se do office.com
  2. přejděte do aplikace Teams
  3. zkontrolujte si, že vidíte pro každý předmět tým
  4. vstupte do každého z nich a zanechte vzkaz (splňte jednoduchý úkol, který tam může být připraven)
 
Užívejte si zbytku týdne a příští týden naviděnou!
učitelé MOUSŠ