Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Fotbal na Letné

Fotbal na LetnéDne 16.5.2023 se naše škola zúčastnila fotbalového turnaje, který se konal na letenské pláni. Turnaje se zúčastnilo 16 středních škol. Ze základní skupiny se nám podařilo postoupit z 2. místa do osmifinále. V PlayOff nás čekaly další dva zápasy. Zápas proti gymnáziu Amazon jsme s přehledem zvládli a vyhráli 5:3. Druhý zápas proti OA Hovorčovická jsme bohužel prohráli 2:0 a do semifinále nepostoupili.
Všem zúčastněným žákům patří veliká pochvala za snahu a reprezentaci naši školy. Mohu říct, že na škole máme hodně šikovných sportovců, mezi které patří i tito fotbalisti/fotbalistky. Jen pro informaci, podmínkou pro účast na turnaji byla alespoň jedna slečna v týmu. O doplnění chlapeckého týmu se postarala žákyně Marie Digmayerová ze třídy PO I., které děkujeme a chválíme za zvládnutí každého tvrdého zápasu.

Žáci, kteří se zúčastnili a reprezentovali naši školu:
I.RM - Kacian Jakub, Döme Emil
II.RM - Schütz Šimon, Vávra Josef
III.RM - Vrzal Daniel
PO I. - Digmayerová Marie
PO II. - Navrátil Marek 
 
Letna-fotbal.jpg

Fotogalerie