Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Informace k domácím úkolům

Informace k domácím úkolůmMilé žákyně, milí žáci
Děkuji všem, kteří odevzdávají úkoly včas a dokonce správně. Jsou tací, kteří mají pocit, že je úkolů MOC a jsou také tací, kteří žádají úkolů více ????.
Těm, kteří mají pocit, že úkolů je mnoho, bych ráda vysvětlila, že do školy nebo na ODV chodíte každý den. Ve škole jste cca od osmi do třech, na ODV jste šest hodin.
V současné krizové situaci nejste doma jako na prázdninách, nemáte volno. Máte prostě "dálkové vyučování". To znamená, že byste měli mít školní režim. Tedy, když ve škole máte třeba dvě hodiny angličtiny, češtiny apod. měli byste stejný čas tomuto předmětu věnovat i doma.
Věřte, že i učitelé to mají nyní mnohem náročnější. Musí všechny vaše práce opravit, zadat známky do systému... to dá mnohem více práce a námahy, než když je normální vyučování.
Od pondělí měníme režim zadávání úkolů. Z každého předmětu dostanete úkol jednou týdně. V této situaci máte šanci "vyrobit" si pěkné známky, protože doma se můžete lépe soustředit a máte více času. 
Věřím, že společně všechno zvládneme v pohodě a v klidu. Není třeba nadávat a hledat za každou cenu problémy tam, kde nejsou. Prosím třetí ročníky a maturanty, aby se samostatně připravovali na ZZ a MZ. Nemám žádné nové informace o datech konání MZ a ZZ, ale je třeba, abychom byli připraveni. Máte jedinečnou šanci se učit a připravovat, zadání máte. 
Přeji zdravé dny,
Zajícová